Один з найкрасивіших замків в регіоні Закарпаття. Одна з найбільш вражаючих речей, які запам'яталися нам - це величезний глибокий колодязь в центрі замку.
Побудований угорцями в 14 столітті, він пройшов через сотні рук на протязі століть. Замок був перебудований і укріплений французькими інженерами. Потім майже 100 років він використовувався як в'язниця. Під час наступу Наполеона тут сховали корону угорських королів для надійності.
У замку 130 кімнат і він розділений на 3 частини: верхній, середній і нижній замок. Спочатку він був оточений великим і глибоким ровом. Рекомендуємо пройтися по замку з екскурсоводом, щоб почути всі легенди, пов'язані з ним. Вхідний квиток коштував 30 грн.