Олицький замок
Ще один замок, який тепер є психіатричною лікарнею. Ми змогли зайти у внутрішній двір і роздивитись, але далі вхід заборонений. Дороги сюди хороші, але подивитися тут особливо нічого. Навколо замок складно оглянути через густу рослинність, а внутрішня частина в основному закрита через лікарню.
Замок був заснований в 16ст. і практично відразу узятий в 1564 році. Вважається, що повністю завершила будівництво сім'я Радзивілів в 1640 році. Розміри замку були 100 м на 120м і під час розквіту його озброєння налічувало понад 200 гармат!
До початку 1700-х років він пережив десятки боїв та встояв, але втратив свою оборонну важливість, тому його поступово перетворили на палац. На початку 1800-х років він використовувався як військовий шпиталь, поки він не був залишений напризволяще в 1840 році. Потім в 1883 році було вирішено відновити замок. Після Першої світової війни замок знову був занедбаний, і пізніше він був спалений, так що ніщо не залишилося, крім стін. Потім в 1950-х роках відбулася масова реставрація, щоб перетворити його в те, чим він є сьогодні.